MOLLY CROW | Element ohně – S vědomím konce
15551
page-template-default,page,page-id-15551,page-child,parent-pageid-15388,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Element ohně – S vědomím konce

série Element ohně

S vědomím konce - série Element ohněANOTACE:

Romantické fantasy ze současnosti.

Prožila už stovky životů, ale nikdy je vlastně opravdu nežila.

Teď, v těle Sally Bakerové, má dost zabíjení a přeje si jediné: být normální. Jenže oheň v jejím nitru stále doutná a čeká na sebemenší zaváhání, aby lidstvu znovu ukázal svou sílu. Sally bude stát hodně sil udržet ho v sobě. A jako by už neměla dost problémů sama se sebou, potká Briana. Prvního muže, který v ní zažehne žár, jaký dosud nepoznala.

Dokáže se Sally i přes všechny nové pocity ovládnout, nebo se lidé mají mít opět na pozoru? A co Brian, může vůbec obyčejný smrtelník tenhle ohnivý románek přežít?

Úryvky z rukopisu ZDE

RECENZE:

PODROBNOSTI:  130x200mm, 288 stran, vydavatel: KLIKA, pevná vazba

Cena: 290,- Kč

Právě nyní sleva 30%

OBJEDNÁVKA KNIHY Element ohně – S vědomím konce za 203,- Kč

Knihu je možné objednat pouze formou platby předem na účet.  Platební údaje obdržíte obratem, po vyplnění objednávky, na vámi uvedený e-mail. Kniha bude odeslána po připsání částky na účet. Knihy budou podepsané autorkou a v případě zájmu o věnování je potřeba jej napsat do poznámky k objednávce.

Doručení (povinné):
Česká pošta 60,- KčOsobní odběr Střelice u Brna

Úryvek z druhého dílu: