MOLLY CROW | O mně
121
page-template-default,page,page-id-121,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

O mně

Jsem třicetiletý býk se sklony k obžerství.

Pokud zaklepete u mých dveří s pizzou, máte velkou šanci, že vás nevyhodím. Tedy pokud v ní nebudou houby, ančovičky, slanina a podobné nesmysly.

OPRAVA:

Jsem třicetiletý vybíravý býk se sklony k obžerství.

Před 22.5.2018 jsem ráda četla, chodila do kina a samozřejmě psala. Domácí práce jsem považovala za sprosté slovo a činnost, která lze téměř vždy odložit.

22.5.2018 …můj první (a po dobu šestinedělí jsem byla přesvědčená že i poslední) porod

…zamilovala jsem se a můj manžel se automaticky stal až druhým nejdůležitějším chlapem v mém životě

po 22.5.2018 Co je to čtení? Co je to spaní? Mám hlad a jím naprosto všechno… vypusťte mě do lesa a spasu houby jako kráva trávu. Bolí mě kolena jako starou bábu. Děsím se okamžiku, kdy si čupnu k dítěti a už se nezvednu. Mít dítě ve 40, plácám se teď na podlaze asi jako lachtan. Jsem šťastná – brečím. Jsem smutná – brečím. Chci se osprchovat, ale nemůžu – brečím. Konečně jsem ve sprše – brečím. Došla čokoláda – brečím. Podívám se do zrcadla – brečím. Padla i otázka, jak jsem na tom s psaním druhého dílu EO – směji se, až se dítě z toho šoku rozbrečí. Domácí práce jsou relax.

NYNÍ: Začínám se cítit nejenom jako matka, ale i normální lidská bytost. Přečtu 5 stran denně. Snažím se uplést svetr pro druhé dítě, jelikož to první z něj vyrostlo dřív, než jsem upletla záda. Jsem přesvědčená, že brzo začnu i psát a když ne, tak se v tomto přesvědčení budu alespoň sama utvrzovat, aby se nevrátila ta brečící fáze.

2010   Bez duše

2017   Element ohně: S vědomím konce.

Rozhovory